رفتن به محتوای اصلی

شرکت پیرایه زیست ارائه دهنده انواع خدمات آزمایشگاهی ، ایمنی و بهداشت

013-33324952-3 021-44299784-5

امروزه از نیروی انسانی بعنوان محور اصلی توسعه یاد می شود، اوست كه رهبری سازمانها را در چالشهای رقابتی بین المللی و در طوفان تغییرات محیطی سكان سازمان را در دست گرفته و تمامی منابع را در راسای اهداف اصلی سازمان و ایجاد مزیتهای رقابتی هدایت می كند. نقش نیروی انسانی در سازمانها به نقش كلیدی در رسیدن به اهداف تبدیل شده است. سازمانهای دانش محور، كاركنان آموزش دیده، اقتصاد دانش محور همگی مقوله های جدیدی هستند كه رمز پایداری سازمانها را تضمیم می كند.
از طرف دیگر ایجاد محیطی سالم و امن و تامین بسترهای مناسب برای رشد، شكوفایی و بروز خلاقیت در سازمانها از اصول اولیه پایه ریزی شده نیروی انسانی و ایجاد محیط دانش محور بشمار می رود. دانش و آگاهی نیروی انسانی در بستری رشد می كند كه زمینه های رشد و خلاقیت در آن شكل گرفته باشد.
تامین سلامتی و بهداشت روحی آن سكانداران اصلی سازمانها و تضمین ایمنی آنان در محیط كار نیازمند برقراری یك سیستم مدیریت مبنی بر بهداشت حرفه ای و ایمنی بوده كه پس از پیاده سازی آن و رعایت دائم اصول آن و به طبع آن اندازه گیری و پایش فاكتورهای فیزیكی ، شیمیایی، بیولوژیكی، ارگونومیكی و پارامترهای زیست محیطی زمینه را برای فعالیت نیروی انسانی و تولید با كیفیت و كمیت بالا فراهم می سازد.

شرکت پیرایه زیست کاسپین دارای مجوز سطح ۳ خدمات بهداشتی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، آزمایشگاه همکار سازمان حفاظت  محیط زیست و دارای کلیه مجوزهای ایمنی از مرکز تحقیقات و تعلیمات کشور میباشد که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با هدف ارتقاء فرهنگ ایمنی ، بهداشت و  محیط زیست در زمینه اندازه گیری و کنترل آلاینده های محیط کار و محیط زیست آغاز نمود .

برگشت به بالا